RNC50J1241BSRE631
MFR.Part #
RNC50J1241BSRE631
JLCPCB Part #
C3406157
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors