RNC50J11R3FRB14
MFR.Part #
RNC50J11R3FRB14
JLCPCB Part #
C3557393
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors