RNC50J1152BSRE531
MFR.Part #
RNC50J1152BSRE531
JLCPCB Part #
C3488389
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors