RNC50J1110DSRE5
MFR.Part #
RNC50J1110DSRE5
JLCPCB Part #
C3528696
Description
-65℃~+175℃ 100mW 111Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors