RNC50J1103BRRSL31
MFR.Part #
RNC50J1103BRRSL31
JLCPCB Part #
C3409491
Description
-65℃~+175℃ 100mW 110kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors