RNC50J1101DSBSL
MFR.Part #
RNC50J1101DSBSL
JLCPCB Part #
C1463109
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors