RNC50J1052BSB1431
MFR.Part #
RNC50J1052BSB1431
JLCPCB Part #
C3538292
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors