RNC50J1050DSRE8
MFR.Part #
RNC50J1050DSRE8
JLCPCB Part #
C3407959
Description
-65℃~+175℃ 100mW 105Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors