RNC50J1023BSBSL
MFR.Part #
RNC50J1023BSBSL
JLCPCB Part #
C1470503
Description
-65℃~+175℃ 100mW 102kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors