RNC50J1020BSBSL
MFR.Part #
RNC50J1020BSBSL
JLCPCB Part #
C1470485
Description
-65℃~+175℃ 100mW 102Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors