RNC50J1003BSM03
MFR.Part #
RNC50J1003BSM03
JLCPCB Part #
C3423184
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors