RNC50J1003BPRE8
MFR.Part #
RNC50J1003BPRE8
JLCPCB Part #
C3501888
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors