RNC50H9761BSRE731
MFR.Part #
RNC50H9761BSRE731
JLCPCB Part #
C3490024
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors