RNC50H8661FPB14
MFR.Part #
RNC50H8661FPB14
JLCPCB Part #
C3546353
Description
-65℃~+175℃ 100mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors