RNC50H85R6DSRE8
MFR.Part #
RNC50H85R6DSRE8
JLCPCB Part #
C3464902
Description
-65℃~+175℃ 100mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors