RNC50H8162BRRE631
MFR.Part #
RNC50H8162BRRE631
JLCPCB Part #
C3391467
Description
-65℃~+175℃ 100mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors