RNC50H7873BSR36
MFR.Part #
RNC50H7873BSR36
JLCPCB Part #
C1839435
Description
-65℃~+175℃ 100mW 787kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors