RNC50H7873BRRSL
MFR.Part #
RNC50H7873BRRSL
JLCPCB Part #
C3469030
Description
-65℃~+175℃ 100mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors