RNC50H7681DSRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H7681DSRE7
JLCPCB Part #
C3569046
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors