RNC50H75R0BSRE7
MFR.Part #
RNC50H75R0BSRE7
JLCPCB Part #
C3551599
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors