RNC50H7153BSRE8
MFR.Part #
RNC50H7153BSRE8
JLCPCB Part #
C3526569
Description
-65℃~+175℃ 100mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors