RNC50H7061FSRE8
MFR.Part #
RNC50H7061FSRE8
JLCPCB Part #
C3414398
Description
-65℃~+175℃ 100mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors