RNC50H6501FRB14
MFR.Part #
RNC50H6501FRB14
JLCPCB Part #
C1423931
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors