RNC50H6423BSRE5
MFR.Part #
RNC50H6423BSRE5
JLCPCB Part #
C3456702
Description
-65℃~+175℃ 100mW 642kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors