RNC50H6260BRB14
MFR.Part #
RNC50H6260BRB14
JLCPCB Part #
C3485056
Description
-65℃~+175℃ 100mW 626Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors