RNC50H5360BSRE7
MFR.Part #
RNC50H5360BSRE7
JLCPCB Part #
C3360347
Description
-65℃~+175℃ 100mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors