RNC50H5173BSB14
MFR.Part #
RNC50H5173BSB14
JLCPCB Part #
C1496279
Description
-65℃~+175℃ 100mW 517kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors