RNC50H4702BSRSL
MFR.Part #
RNC50H4702BSRSL
JLCPCB Part #
C3418556
Description
-65℃~+175℃ 100mW 47kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors