RNC50H4640BSRE7
MFR.Part #
RNC50H4640BSRE7
JLCPCB Part #
C3398270
Description
-65℃~+175℃ 100mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors