RNC50H4481DSB14
MFR.Part #
RNC50H4481DSB14
JLCPCB Part #
C1458933
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors