RNC50H4421BRRE531
MFR.Part #
RNC50H4421BRRE531
JLCPCB Part #
C3518874
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors