RNC50H3922FSRE631
MFR.Part #
RNC50H3922FSRE631
JLCPCB Part #
C3391828
Description
-65℃~+175℃ 100mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors