RNC50H3882BSRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H3882BSRE8
JLCPCB Part #
C3474365
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 38.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors