RNC50H3703BRR36
MFR.Part #
RNC50H3703BRR36
JLCPCB Part #
C1832776
Description
-65℃~+175℃ 100mW 370kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors