RNC50H3302FRB14
MFR.Part #
RNC50H3302FRB14
JLCPCB Part #
C3488624
Description
-65℃~+175℃ 100mW 33kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors