RNC50H3161DSBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H3161DSBSL
JLCPCB Part #
C1456278
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors