RNC50H3120BSRE8
MFR.Part #
RNC50H3120BSRE8
JLCPCB Part #
C3509963
Description
-65℃~+175℃ 100mW 312Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors