RNC50H3092BRRE6
MFR.Part #
RNC50H3092BRRE6
JLCPCB Part #
C3572194
Description
-65℃~+175℃ 100mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors