RNC50H3012BSRE5
MFR.Part #
RNC50H3012BSRE5
JLCPCB Part #
C3479339
Description
-65℃~+175℃ 100mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors