RNC50H3010FSP66
MFR.Part #
RNC50H3010FSP66
JLCPCB Part #
C3567866
Description
-65℃~+175℃ 100mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors