RNC50H2873BRRE5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H2873BRRE5
JLCPCB Part #
C3533123
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 287kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors