RNC50H2551BSRE831
MFR.Part #
RNC50H2551BSRE831
JLCPCB Part #
C3519552
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.55kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors