RNC50H2491BSM22
MFR.Part #
RNC50H2491BSM22
JLCPCB Part #
C3394431
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors