RNC50H2491BSBSL31
MFR.Part #
RNC50H2491BSBSL31
JLCPCB Part #
C3385913
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors