RNC50H2461BSRSL
MFR.Part #
RNC50H2461BSRSL
JLCPCB Part #
C3515386
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.46kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors