RNC50H2321DSBSL
MFR.Part #
RNC50H2321DSBSL
JLCPCB Part #
C1456398
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors