RNC50H2320BSBSL
MFR.Part #
RNC50H2320BSBSL
JLCPCB Part #
C1469553
Description
-65℃~+175℃ 100mW 232Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors