RNC50H1963FRBSL
MFR.Part #
RNC50H1963FRBSL
JLCPCB Part #
C1448852
Description
-65℃~+175℃ 100mW 196kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors