RNC50H1962BRBSL
MFR.Part #
RNC50H1962BRBSL
JLCPCB Part #
C1470839
Description
-65℃~+175℃ 100mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors