RNC50H18R7FSR36
MFR.Part #
RNC50H18R7FSR36
JLCPCB Part #
C3504649
Description
-65℃~+175℃ 100mW 18.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors